Pervežimai

Skubių siuntų gabenimo paslaugos:

DPD-Logo

DPD CLASSIC – siuntos pristatymas nuo durų iki durų kitą darbo dieną Lietuvoje bei siuntos pristatymas kitą darbo dieną į pagrindinius Baltijos regiono (Lietuva, Latvija, Estija) miestus bei per 2-9 darbo dienas į kitas ES šalis.
Užsakymų linija 8 700 55 700. 
UAB „DPD Lietuva“ yra užsienio kapitalo įmonė, Lietuvoje veikianti nuo 1999 metų. Įmonės teikiamos paslaugos neapsiriboja Lietuvos teritorija, nes ji yra tarptautinės DPD(angl. Dynamic Parcel Distribution) siuntų gabenimo sistemos dalis. Taigi gali nugabenti Jūsų siuntas į bet kurią Europos Sąjungos, turinčios 400 mln. vartotojų, šalį.
DPD – viena seniausių ir didžiausių Europoje siuntų gabenimo sistema, sausumos transportu kasdien gabenanti apie 2,0 mln. verslo siuntų. 2006 m. DPD atšventė 30-ies metų veiklos jubiliejų. Europoje DPD paslaugomis naudojasi apie 200 tūkst. verslo klientų. Logistikos tinklas jungia 500 terminalų 39 Europos šalyse, jam priklauso 15 000 automobilių. Jūsų labui dirba daugiau kaip 22 000 darbuotojų, tarp kurių esame ir mes.

UAB „DPD Lietuva“ paslaugos:

DPD CLASSIC – siuntos pristatymas „nuo durų iki durų“ kitą darbo dieną Lietuvoje ir į pagrindinius Latvijos, Estijos miestus bei per 2-9 darbo dienas į kitas ES šalis.

DPD GUARANTEE – siuntos iki 31,5 kg pristatymas „nuo durų iki durų“ į pasirinktą ES šalį per garantuotą laiką.

DPD 12:00 – garantuotas siuntos pristatymas „nuo durų iki durų“ kitą darbo dieną iki 12:00 val. Lietuvoje bei į pagrindinius Latvijos ir Estijos miestus.

Papildomos paslaugos – siuntų atvežimas iš užsienio (collection request), pristatymas šeštadienį, dokumentų grąžinimas, pristatymo patvirtinimas (POD) ir kt.

Jūsų patogumui DPD visoms siuntoms teikia siuntos judėjimo sekimo („track & trace”) ir siuntos pristatymą patvirtinančio dokumento su gavėjo parašu peržiūrą internete.
Daugiau informacijos rasite apsilankę svetainėje www.dpd.lt
Užsakymų linija 8 700 55700.